KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Puchar Europy: Drużyna Kelatiego w półfinale

Mimo że Chimki Moskwa przegrały z Lokomotiwem Kubań Krasnodar, to awansowały do turnieju finałowego Pucharu Europy, który odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia właśnie w podmoskiewskich Chimkach. Listę półfinalistów uzupełniają Spartak Sankt Petersburg, Lietuvos Rytas Wilno oraz Valencia Basket.

Patryk Kurkowski
Patryk Kurkowski

Spartak Sankt Petersburg - CEZ Nymburk 86:71 (21:18, 23:21, 26:17, 16:15)

Spartak: Yotam Halperin 19, Janis Strelnieks 19, Waleri Likhodiew 11, Aleksiej Zozulin 8, Miha Zupan 8, Vladimir Dragicevic 8, Victor Keyru 7, Patrick Beverley 4, Anatoli Kaszirow 2.

CEZ: Tre Simmons 22, Pavel Pumprla 17, Lamayne Wilson 15, Eugene Lawrence 4, Petr Benda 4, Radek Necas 4, Adrian Abrams 3, Drew Naymick 2, Mike Lenzly 0, Ladislav Sokolovsky 0.

Awans: Spartak Sankt Petersburg

Lokomotiw Kubań Krasnodar - Chimki Moskwa 81:77 (22:24, 11:22, 26:16, 22:15)

Lokomotiw: Ali Traore 22, Jeremiah Massey 19, Vlado Ilievski 11, Maksim Szekeleto 10, Siergiej Bykow 7, Kelvin Rivers 5, Grigorij Szukhowcow 4, Roderick Blackney 3, Artem Zabelin 0, Lionel Chalmers 0.

Chimki: Witalij Fridzon 17, Thomas Kelati 16, Kresimir Loncar 13, Zoran Planinić 12, Aleksiej Zukanienko 11, Chris Quinn 5, Jegow Wialcew 3, Matt Nielsen 0.

Awans: Chimki Moskwa

BK Donieck - Lietuvos Rytas Wilno 80:78 (17:28, 17:13, 13:13, 29:18, 33:24)

BK: Ramel Curry 26, Vule Avdalovic 14, Wiaczesław Krawcow 12, Vojdan Stojanovski 11, Ivan Radenović 10, Darnell Jackson 3, Dmitro Gliebow 2, Oleksander Lipowy 2, Michael Lee 0, Maksim Pustoznwonow 0.

Lietuvos: Jonas Valanciunas 14, Tyrese Rice 14, Arturas Jomantas 12, Aleksander Rasić 11, Renaldas Seibuitis 11, Lawrence Roberts 7, Steponas Babrauskas 5, Mindaugas Katelynas 4.

Awans: Lietuvos Rytas Wilno

Valencia Basket - Buducnost Voli Podgorica 85:63 (28:11, 16:17, 28:14, 13:21)

Valencia: Victor Claver 13, Andrew Ogilvy 11, Nik Caner-Medley 11, Vitor Faverani 11, Nando De Colo 8, Stefan Marković 8, Florent Pietrus 7, Rafa Martinez 6, Rodrigo San Miguel 6, Brad Newley 4, Rihards Kuksiks 0.

Buducnost:
Bojan Duljević 17, Jermaine Anderson 13, Cedomir Vitkovac 12, Marko Popović 9, Matthew Bouldin 5, Hasan Rizvić 3, Milan Milosević 3, Aleksa Popović 1, Nikola Ivanović 0, Vladimir Mihailović 0.

Awans:
Valencia Basket

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×