Polpharma zremisowała z beniaminkiem I ligi

Polpharma Starogard Gdański tylko zremisowała z Sudetami Jelenia Góra - beniaminkiem I ligi 90:90. Kociewskie Diabły jeszcze 10 minut przed końcem prowadziły 76:62, ale w ostatniej kwarcie pozwolili przeciwnikowi rzucić aż 28 oczek, samemu zdobywając tylko 14.

Patryk Kurkowski

Pierwsza odsłona tego pojedynku była bardzo wyrównana. Triumfowali w niej, minimalnie, koszykarze Sudetów Jelenia Góra - 22:21.

Polpharma jednak w drugiej i trzeciej kwarcie zagrała bardzo dobrze w ataku i wyszła na prowadzenie. Jeszcze 10 minut przed końcem wydawało się, że "Kociewskie Diabły" pewnie wygrają ten mecz, albowiem prowadzili oni 76:62.

Fantastyczna postawa graczy beniaminka I ligi w ostatniej partii sprawiła jednak, że pojedynek ten zakończył się rezultatem remisowym - 90:90.

Sudety Jelenia Góra – Polpharma Starogard Gdański 90:90 (22:21, 25:32, 15:23, 28:14)