Przegraliśmy mecz grą indywidualną - komentarze po meczu Polonia Warszawa - Sokołów Znicz Jarosław

Beniaminek z Podkarpacia w środowy wieczór zdecydowanie przegrał w Warszawie z miejscową Polonią różnicą 29 punktów (59:88). Trener Gierczak porażkę swojej drużyny upatruje w zbyt częstej grze indywidualnej.
Grzegorz Czech

Stanisław Gierczak – trener Sokołowa Znicza Jarosław - Gratuluję Polonii wygranego meczu, rozegrali bardzo dobre spotkanie u nas było sporo mankamentów, zarówno w ataku jak i w obronie, jednak najbardziej byłem zaskoczony naszą grą w ataku. Graliśmy zbyt indywidualnie. W naszym pierwszym spotkaniu wyglądało to zdecydowanie lepiej, można było przed kolejnym meczem być optymistą. Przed meczem zakładałem również porażkę w dzisiejszym dniu. Przegraliśmy zbyt wysoko lecz zasłużenie. Przegraliśmy mecz grą indywidualna i nad tym musimy pracować.

Wojciech Kamiński – trener Polonii Warszawa - Do tego spotkania obie dzisiejsze drużyny przystępowały w innych nastrojach. Jak wiemy Znicz Jarosław wygrał swoje pierwsze spotkanie my niestety przegraliśmy w dramatycznych okolicznościach i dzisiaj nie mogliśmy sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu. Cieszę się bardzo z odniesionego zwycięstwa. Pomimo tego, że wygrana okazała jednak była to dla nas ciężka potyczka.

Artur Mikołajko - zawodnik Sokołowa Znicza Jarosław - Najbardziej zaskoczyło mnie to, że przegraliśmy walkę na deskach po pierwszej połowie. Po przerwie chcieliśmy odrobić kilka punktów i podjąć walkę. Stało się jednak inaczej, zamiast odrabiać my straciliśmy kilka punktów, przewaga wzrosła do ponad 20 ”oczek” i niestety nie udało nam się nawiązać walki, dlatego tez bardzo przykro mi z tego powodu.

Hubert Radke – zawodnik Polonii Warszawa - Przystępowaliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani i zdeterminowani. Podczas meczu gdzieś tego zabrakło i dlatego też pod koniec trzeciej kwarty ta gra nie wyglądał jak powinna. Musimy nad tym popracować, żeby koncentracja funkcjonowała przez 40 minut