Raport z obozu CCC: Martyna Koc nie jest już Pomarańczową. Bimbaite na Litwie, McCarville już w Polkowicach

Martyna Koc nie zagrzała długo miejsca w Polkowicach. 30-letnia była zawodniczka między innymi Artego Bydgoszcz i Energi Toruń rozwiązała kontrakt za porozumieniem stron.

Paweł Koźlik
Paweł Koźlik

Oficjalna strona polkowickiego klubu podała w środę, że Martyna Koc nie będzie już dłużej zawodniczką CCC, a kontrakt został rozwiązany za obopólnym porozumieniem stron. Silna skrzydłowa, bądź środkowa wystąpiła w pięciu meczach obecnego sezonu, zdobywając średnio 5,6 pkt na mecz.

Tymczasem na Litwę wyjechała Ausra Bimbaite. Reprezentantka swojego kraju podjęła decyzję, że będzie się leczyć właśnie na Litwie. Rozgrywająca przybyła na Dolny Śląsk przed rozpoczęciem rozgrywek, jednak z powodu kontuzji nie wystąpiła w ani jednym meczu Basket Ligi Kobiet.

Podczas środowego meczu z King Wilki Morskie Szczecin na ławce siedziała już Janel McCarville. Amerykanka ostatecznie nie zaprezentowała się na parkiecie. Jednak już w sobotę z pewnością będzie brana pod uwagę przez sztab szkoleniowy podczas meczu z Energą Toruń.
Martyna Koc w tym sezonie nie założy już koszulki CCC Polkowice Martyna Koc w tym sezonie nie założy już koszulki CCC Polkowice
Koszykówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Tylko dla fanów basketu! Kliknij i polub nas.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×