J. J. Montgomery: Cleveland faworytem do mistrzostwa? Nigdy w życiu!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

[tag=13111]J. J. Montgomery[/tag] jest zdania, że w nowym sezonie, ekipa Cleveland Cavaliers na pewno nie zdobędzie mistrzostwa. Jego faworytem jest drużyna San Antonio Spurs.

W poprzednim tygodniu ekipę Miami Heat opuścił LeBron James i przeniósł się do Cleveland Cavaliers. J. J. Montgomery, który poprzedni sezon spędził w Kotwicy Kołobrzeg, nie jest zaskoczony decyzją Jamesa. - Byłem niemal pewien, że LeBron odejdzie. Wiedziałem, że trafi do Cavaliers. Skąd miałem takie przekonanie? Z racji tego, że Dwyane Wade nie jest już w stanie pomóc mu, tak to robił kiedyś. Jego zdrowie jest w opłakanym stanie. Długo już nie pogra na wysokim poziomie - zaznacza Amerykanin.

[ad=rectangle]

Po transferze Jamesa od razu notowania Kawalerzystów do mistrzowskiego tytułu w oczach bukmacherów wzrosły. Aczkolwiek Montgomery jest daleki od tego, że Cavaliers włączą się w walkę o mistrzostwo.

- Oczywiście, że LeBron sprawi, że będą grać lepiej, ale to wciąż młoda drużyna, która nie ma odpowiedniego doświadczenia. Muszą się poprawiać w wielu elementach. Moim faworytem są Spurs i tego się trzymam. Trudno znaleźć drużynę, która może ich zatrzymać - dodaje zawodnik, który reprezentował również Rosę Radom i AZS Koszalin.

Według Montgomery'ego Jamesa do Cleveland przyciągnął młody zespół oraz fakt, że ta organizacja wciąż się rozwija. - Heat powinni ściągnąć graczy, którzy mogliby podnieść poziom. Nie zrobili tego w ogóle i dlatego LeBron odszedł. Ja go rozumiem. W Cavaliers jest w stanie się dalej rozwijać - podkreśla Amerykanin.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Źródło artykułu: