NCAA: Gonzaga znów zwycięska

W czwartek w nocy na parkietach uniwersyteckiej ligi NCAA kolejne zwycięstwo zanotowała drużyna Przemysława Karnowskiego.

Stanisław Grabowski
Gonzaga Bulldogs pokonała Pepperdine (11-6) 78:76 prowadząc do przerwy 40:31. Pomimo słabszej drugiej połowie udało się obecnie trzeciej sile ligi NCAA zanotować siedemnastą wygraną w bieżących rozgrywkach. Przemysław Karnowski na parkiecie spędził tylko 20 minut (problemy z faulami), w ciągu których rzucił 7 punktów (3/4 za 2, 1/3 za 1) oraz zaliczył 3 zbiórki (1 w ataku), 2 bloki i 1 przechwyt. 24 oczka dołożył Kyle Wiltjer, a 18 rezerwowy Domantas Sabonis (100% z gry).

Następne spotkanie drużyna naszego centra rozegra już w nadchodzącą sobotę. Wcześniej w piątek na parkiet wybiegnie Jan Grzeliński i jego Canisius College.