NBA Summer League: Grizzlies lepsi po dwóch dogrywkach

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / piłka używana do gry w NBA
/ piłka używana do gry w NBA

[tag=821]Memphis Grizzlies[/tag] po dwóch dogrywkach pokonali ekipę Orlando Blue 73:71 we wtorkowym meczu ligi letniej NBA. W Utah bez porażki pozostają Jazzmani, którzy wygrali drugie spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

Russ Smith dał zwycięstwo Niedźwiadkom trafiając rzut na wygraną w drugiej dogrywce. Co ciekawe, druga dogrywka odbywała się na zasadzie nagłej śmierci, a nie jak to bywa normalnie przez określoną liczbę minut. Smith zdobył 20 punktów dla Grizzlies i przyćmił świetniej spisującego się podczas ligi letniej Aarona Gordona, który dla ekipy Blue wywalczył 22 oczka.

[ad=rectangle]

13 punktów i dziewięć zbiórek zapisał na swoim koncie Jahlil Okafor w drugim meczu w barwach Philadelphii 76ers. Trzeci wybór w drafcie znów pokazał klika efektownych akcji w ofensywie, dzięki czemu Szóstki pokonały Boston Celtics 76:62 i odniosły pierwsze zwycięstwo w Utah.

W Salt Lake City niepokonani pozostają gospodarze, którzy tym razem pokonali San Antonio Spurs 72:70. W ekipie Ostróg brylował Kyle Anderson (25 punktów), lecz końcówka należała do Jazzmanów. W ich szeregach najlepiej spisał się Rodney Hood, autor 18 oczek.

Wyniki:

Memphis Grizzlies - Orlando Blue 73:71 po 2 dogr. (Smith 20 - Gordon 22)

Charlotte Hornets - Brooklyn Nets 64:55 (Daniels 16 - Brown 12)

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder 80:63 (Wilcox 22 - Gaines 12)

Philadelphia 76ers - Boston Celtics 76:62 (Okafor 13, McRae 13, Holmes 13 - Rozier 14)

Utah Jazz - San Antonio Spurs 72:70 (Hood 18 - Anderson 25)