Świetny występ Damiana Kuliga!

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W poniedziałek Damian Kulig zanotował najlepszy występ w barwach [tag=20730]Trabzonspor Basketbol[/tag]. Reprezentant Polski z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej w tureckim zespole.

Trabzonspor Basketbol w poniedziałek rozgrywał sparing w Ankarze z Usak Sportif. Podopieczni Nenada Markovicia od samego początku kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Już do przerwy półfinalista poprzednich rozgrywek prowadził 45:31.

W dwóch kolejnych kwartach rywale zmniejszyli nieco straty, ale nie zagrozili ekipie Damiana Kuliga. Ostatecznie Trabzonspor Basketbol wygrał 76:67.

Do zwycięstwa w znaczącym stopniu przyczynił się reprezentant Polski, który zaliczył imponujące double-double. Zawodnik zdobył 22 punkty i miał aż 12 zbiórek!

13 oczek i osiem zbiórek dołożył Andrija Stipanović, bośniacki podkoszowy.