Przełamanie mistrza Włoch! Świetny mecz Logana

Banco di Sardegna Sassari wraca do gry o miejsce w pierwszej "ósemce". Po trzech porażkach z rzędu mistrz Włoch pewnie pokonał na własnym parkiecie Pierrel Capo d'Orlando 92:63. Duży udział w tym zwycięstwie miał David Logan.

Karol Wasiek

Były reprezentant Polski na parkiecie spędził 29 minut. David Logan w tym czasie zdobył 20 punktów (3/4 za dwa, 4/8 za trzy, 2/3 za jeden). Do swojego dorobku dorzucił także siedem asyst i trzy zbiórki. Zawodnik był drugim najlepszym strzelcem w drużynie. Więcej punktów (23) uzyskał jedynie Joe Alexander.

Mistrz Włoch, który ostatnio przeżywał trudne momenty, z dobrej strony pokazał się w starciu z Pierrel Capo d'Orlando. Co prawda goście do przerwy prowadzili 42:40, ale w drugiej połowie dominował już zespół Banco di Sardegna Sassari.

Gospodarze ostatecznie pewnie triumfowali 92:63. Dla drużyny mistrza Włoch była to dwunasta wygrana w rozgrywkach.

Banco di Sardegna Sassari - Pierrel Capo d'Orlando 92:63 (25:18, 15:24, 27:15, 25:6)