NCAA: szósta wygrana drużyny Macieja Bendera

W niedzielę w nocy na uniwersyteckich parkietach ligi NCAA zobaczyliśmy dwóch Polaków. Niestety ich zespoły rywalizowały ze zmiennym szczęściem.

Stanisław Grabowski
Maciej Bender Getty Images / Na zdjęciu: Maciej Bender
West Virginia Mountaineers wygrała z Missouri Tigers (5-2) 83:79, odnosząc już szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach ligi NCAA. Maciej Bender zanotował w ciągu 17 minut gry 1 punkt (0/1 za 3, 0/2 za 2, 1/2 za 1), 3 zbiórki, asystę i przechwyt.

Chicago State Cougars (2-7) ulegli w swoim meczu, okazując się słabsi od Drake Bulldogs (4-1) 67:79. Patryk Szpir przez 9 minut pokazał się w grze, oddając jeden niecelny rzut z gry oraz zbierając dwie piłki na tablicach.

W sobotę Cal Poly Mustangs (3-4) przegrało z uczelnią Central Michigan Idaho Vandals (4-2) 66:75. Jakub Nizioł tym razem do dorobku swojego zespołu dorzucił 5 "oczek" (1/8 za 3, 1/1 za 2) 2 asysty i zbiórkę.

Ile spotkań wygra zespół Macieja Bendera?