James Florence show. Niewiarygodne trafienie w PLK! [WIDEO]

To była kapitalna ozdoba hitu Energa Basket Ligi, w którym Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmował Anwil Włocławek. Gospodarzom w odniesieniu wygranej jednak nie pomógł nawet taki rzut.

Krzysztof Kaczmarczyk
rzut Jamesa Florence'a Twitter / Na zdjęciu: rzut Jamesa Florence'a
Fani Energa Basket Ligi ostrzyli sobie zęby na sobotnie starcie mistrza Polski z powracającym do gry o wysokie lokaty Anwilem Włocławek.

Ostatecznie starcie niepokonanych padło łupem "Rottweilerów" - goście wygrali w Ostrowie Wielkopolskim z Arged BM Stalą 79:66.

Fajerwerków i ciekawych zagrań w meczu nie brakowało, a już na pewno wszystkim w pamięci pozostanie rzut na zakończenie pierwszej kwarty.

Gospodarze mieli na swoją akcję 2,8 sekundy. Piłkę do gry wprowadzali zza linii końcowej. James Florence wybił, dostał podanie zwrotne, zrobił kozioł i zdecydował się na rzut sprzed linii połowy boiska. Przy euforii fanów piłka czyściutko wpadła do kosza!

- Tak jest! To są jego rzuty. Błąd Anwilu na pewno zostawić samego Florence'a w takim momencie. Ależ rzut! Jimmie Florence w swoim stylu - krzyczał do mikrofonu "Polsat Sport" komentujący mecz Adam Romański.