Hitowe transfery wewnątrz ligi. Te gwiazdy tego lata zmieniły klub

Działo się latem wewnątrz Orlen Basket Ligi! Barwy klubowe zmienili czołowi Polacy, jak Michał Michalak czy Przemysław Żołnierewicz. Przygotowaliśmy listę najciekawszych transferów. Start sezonu 2023/2024 już 21 września.

Patryk Pankowiak
Patryk Pankowiak


Przemysław Żołnierewicz ---> Suzuki Arka Gdynia 

"Żołnierz" wraca do domu i klubu, w którym się wychował. Ale już jako zupełnie inny zawodnik. Teraz jest gwiazdą ligi, czołowym Polakiem.

28-latek ma za sobą świetny sezon w Enea Zastalu BC Zielona Góra. Żołnierewicz w 25 meczach notował średnio 15,6 punktu, 3,5 zbiórki i 4,5 asysty, trafiając 35,6-proc. rzutów za trzy.

To, jak prezentował się w PLK, docenił również trener Igor Milicić. Powołał go na turniej prekwalifikacyjny do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich, który odbył się w Gliwicach. 

Czytaj także:
- Grzegorz Kamiński: Powrót do Arki lepszym wyborem niż Legia [WYWIAD]
- Koniec z odpuszczaniem meczów w NBA. Kluby mogą zapłacić gigantyczne kary

Który transfer wewnątrz ligi najbardziej Cię zaskoczył?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Szczekaj tańczący, piesku.. Zgłoś komentarz
    Za to matka łopaty mimo jego wrodzonej choroby mózgu nie zdecydowała się go usuwać będąc w ciąży. Urodziła go, a teraz żałuje. Pałęta się to takie niedorozwinięte po forach w
    Czytaj całość
    Internetach, plując jadem i nienawiścią na ludzi, za to że ma takie smutne życie i jest zwykłym nieudacznikiem. Zwykły frustrat i loser, który zerowe poczucie wartości i brak cohones chce choć trochę podbudować obrażając innych. Ale stojąc z kimś twarzą w twarz spuści głowę, skuli ogon i ucieknie..