Energa Basket Liga: 10. kolejka
02 gru 2022 19:30
Szczegółowe wyniki
Drużyna
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Legia Warszawa
zagrywka
zagrywka
K1
21
28
K2
13
16
K3
16
23
K4
11
19
Total
61
86
Zobacz punkt po punkcie

Statystyki meczowe

22%
Celne rzuty
32%
3
Celne rzuty za 3 pkt
12
19
Celne rzuty za 2 pkt
20
Wszystkie statystyki
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
Orlen Basket Liga 2023/2024
# Drużyna M Z P PZ PS RP Pkt
1 Anwil Włocławek 302372585231227353
2 Trefl Sopot 302192570238518551
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 3019112641241722449
4 King Szczecin 3019112701253416749
5 Legia Warszawa 3019112587247311449
6 WKS Śląsk Wrocław 30171323932469-7647
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3016142887275513246
8 PGE Spójnia Stargard 3016142453233312046
9 Polski Cukier Start Lublin 301614272027071346
10 Dziki Warszawa 30161423472382-3546
11 Icon Sea Czarni Słupsk 30141623322395-6344
12 Arriva Polski Cukier Toruń 30131724282520-9243
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 3092124522753-30139
14 Tauron GTK Gliwice 3092125772729-15239
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 3082224682737-26938
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 3052524132653-24035
Wszystkie tabele
Wiadomości