Musi przejść operację. Zobacz, co się stało z jego bicepsem

Fani kulturystyki liczyli, że w tym roku Petar Klancir pokaże się na scenie podczas Mr. Olympia. Niestety Chorwat doznał poważnego urazu, przez który w tym sezonie już nie wystąpi w żadnych zawodach.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Petar Klancir Instagram / instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/ / Petar Klancir
"W tym tygodniu doznałem kontuzji bicepsa, ścięgno w prawej ręki uległo zerwaniu (ponownie)" - napisał Petar Klancir w mediach społecznościowych.

Chorwat zamieścił zdjęcie, na którym prezentuje wyraźnie zniekształcony mięsień bicepsa (zobacz niżej). 32-latek zdradził, że w przyszłym tygodniu będzie miał rezonans magnetyczny, a następnie przejdzie operację.

Klancir nie ujawnił kibicom, jak doszło do poważnej kontuzji. Okazuje się, że z podobnym problemem zmagał się 10 lat temu, ale miało to miejsce w lewym bicepsie.

"Mimo to czuję się pozytywnie i pokonam to bez walki, może nie będę mógł trenować ramion i pleców, ale to nie znaczy, że nie mogę mieć postępów w innych grupach mięśniowych, zwłaszcza w nogach i ABS" - podkreślił.

Rok 2022 Klancir może określić jako pechowy. Początek sezonu stracił przez problemy z wizą amerykańską, przez co nie wystąpił na dwóch imprezach kulturystycznych.

Źródło: instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/ Źródło: instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/
Czytaj też: -> "Predator". Fani pod wrażeniem Polaka -> Dramat legendy. Są nowe informacje
ZOBACZ WIDEO: Messi haruje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia robią furorę
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×