Schwarzenegger szczery do bólu. Zdradził, co stosował i ile

Arnold Schwarzenegger to światowej klasy aktor. 75-latek w przeszłości był także zawodowym kulturystą. Teraz opowiada o tym jakie środki farmakologiczne stosował.

MM
Arnold Schwarzenegger Instagram / schwarzenegger / Na zdjęciu: Arnold Schwarzenegger
Amerykańsko-Austriacki aktor jest znany głównie z ról Terminatora. Oprócz aktorstwa przez wiele lat zajmował się on kulturystyką, którą rozpoczął w wieku 15 lat.

Zdobył tytuł Mr. Universe w wieku 20 lat i siedem razy wygrał konkurs Mr. Olympia. Ponadto napisał wiele książek związanych z tym sportem.

Po latach w rozmowie z portalem Men's Health przyznał, że przez długi czas stosował testosteron oraz dianabol.

- Sto miligramów testosteronu tygodniowo. Potem trzy razy dianabol dziennie, co łącznie dawało 15 miligramów" - przyznał 75-latek.

Warto wspomnieć, że w latach 90 ubiegłego wieku sterydy były nielegalne w Stanach Zjednoczonych. Aktor uważa, że w obecnych czasach kulturyści mają łatwiejszy dostęp do leków, które zwiększają wydajność w inny sposób niż kiedyś.

- Kulturystyka zawsze była uważana za bezpieczny sport. Ale teraz tak nie jest. Teraz ludzie umierają - umierają z powodu przedawkowania narkotyków i nie wiedzą, co do cho**** robią - grzmi Arnold Schwarzenegger.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×