Nie żyje 34-letni mistrz. Tajemnicze okoliczności

Bardzo smutne informacje przekazały bałkańskie media. Wszyscy są wstrząśnięci nagłą śmiercią utytułowanego serbskiego kulturysty - Slobodana Jankovicia, który zmarł w wieku 34 lat.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Slobodan Jankovic Facebook / Slobodan Jankovic / Na zdjęciu: Slobodan Jankovic
Slobodan Jankovic urodził się w 1990 roku w Uzicach. Kulturystyką interesował się już od najmłodszych lat, a jego wzorem do naśladowania był Miodrag Prijević. Serb bardzo ciężko pracował na swój sukces i dopiął swego, wiele razy zdobywając tytuł mistrza kraju. Świetnie mu szło także w imprezach międzynarodowych.

Jankovic imponował wyrzeźbioną sylwetką i z chęcią dzielił się swoją wiedzą z innymi. 34-latek pracował również jako trener personalny, pomagając swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną figurę.

Szokujące wieści o śmierci serbskiego kulturysty przekazał portal Telegraf.rs. Bałkańskie media nie podały żadnych informacji o przyczynie zgonu.

Dowiedzieliśmy się jednak, że poza siłownią Slobodan Jankovic kochał naturę oraz zwierzęta, a szczególnie jeden gatunek - agawy brodate, z którymi bardzo często pozował do zdjęć. Do tego zajmował się również działalnością artystyczną. Tworzył i malował modele oraz figurki.

Czytaj także:
Anglicy żyją wypadkiem dzieci gwiazdy. "Bohaterska niania"
Dani Alves na wolności. Tak wywiązuje się z obowiązków 

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×