"I to się nazywa transformacja!". Zobacz, jak wyglądał cztery lata temu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / harley_judge / Harley Judge
Instagram / harley_judge / Harley Judge
zdjęcie autora artykułu

Znany brytyjski trener personalny Harley Judge wrzucił do sieci zdjęcia z transformacji, jaką przeszła jego sylwetka w ostatnich czterech latach. Zmiana jest niesamowita.

"Niesamowita przemiana", "Powiększyłeś się dwukrotnie", "I to się nazywa transformacja!", "Chłopiec został mężczyzną", "Co za zmiana, gratulacje" - to tylko niektóre opinie internautów na temat transformacji sylwetki, jaką przeszedł Harley Judge.

30-letni trener personalny z Norwich zamieścił na Instagramie dwa zdjęcia - patrz poniżej - jedno zrobione cztery lata temu (po lewej) i drugie aktualne (po prawej).

Widok robi duże wrażenie. Harley Judge zdradził w opisie, że cztery lata temu ważył 79 kg, dziś wnosi na wagę 110 kg.

"Na pierwszym zdjęciu zdałem sobie sprawę, że podoba mi się wszystko, co jest związane z kulturystyką. Zdecydowałem, że zajmę się tym na poważnie. Uczyniłem to priorytetem numer 1 w moim życiu i wszystko inne, co robiłem, skupiało się wokół tego" - podkreślił.

"Nie zrozumcie mnie źle, ale doprowadzenie mnie tutaj wymagało ogromnego poświęcenia. W żadnym wypadku nie było to łatwe. Nie zmieniłbym bym jednak niczego w mojej podróży, ponieważ doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Wiem, że to dla mnie początek i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak daleko uda mi się zajść" - dodał Brytyjczyk.

Zobacz: Był "najsilniejszym chłopcem świata". Szok, jak wygląda po 22 latach Waży 117 kg i... działa dalej. "Potężny gość"

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Michałem Materlą? Wymowne słowa Macieja Kawulskiego po KSW

Źródło artykułu: WP SportoweFakty