Poraża muskulaturą. "Nigeryjski lew" szykuje formę życia

Samson Dauda zamieścił w sieci filmik z aktualizacją formy. Pokaz kulturysty z Afryki zrobił ogromne wrażenie na internautach.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Samson Dauda Instagram / www.instagram.com/ifbbpro_samsondauda / Samson Dauda
"Nigdy nie lekceważ człowieka, który jest głodny sukcesu" - napisał Samson "The Nigerian Lion" Dauda w komentarzu do nagrania zamieszczonego na swoim instagramowym profilu (patrz poniżej).

Afrykański kulturysta IFBB Pro, mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii, przygotowuje się do startu w prestiżowych zawodach Arnold Sports Festival USA 2022 (impreza odbędzie się w dniach 3-6 marca w Columbus, w stanie Ohio).

Efektowny pokaz "Nigeryjskiego lwa" i jego aktualna forma zostały wysoko ocenione przez internautów. Pod filmem pojawiło się mnóstwo wpisów. Fani zawodnika IFBB z Afryki wróżą mu sukces na scenie podczas Arnold Sports Festival USA 2022.

"Niesamowita waskularyzacja ("okablowanie" - przyp. red.)", "Widać, że lew jest głodny...", "Wszystko wygląda znakomicie", "Absolutna sensacja! Masz szanse na tytuł", "Porażasz muskulaturą", "Przyszły mistrz. Konkurencja się mocno zdziwi" - to tylko wybrane opinie.

"Do występu zostały już tylko cztery tygodnie. Będzie ogień na scenie!" - zapowiedział "Nigeryjski lew", zwycięzca 2021 Prague Pro Bodybuilding Show i drugi zawodnik 2019 British Grand Prix Pro Men's Bodybuilding, w kolejnym poście na portalu społecznościowym.

Zobacz:
Gdzie jest granica? Zdjęcie trenerki podzieliło internautów
Perfekcja czy przesada? Zdjęcie mistrzyni poróżniło internautów

ZOBACZ WIDEO: Jego zjazd robi ogromne wrażenie. Zareagował znany aktor
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×