Został postrzelony na parkingu. Znany sportowiec walczy o życie

Dramatyczna relacja z Teksasu. Znany kulturysta został postrzelony w brzuch na parkingu samochodowym. Sportowiec w ciężkim stanie trafił do szpitala, a jego żona opublikowała na Instagramie post, który chwyta za serce.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Shane Post Instagram / irina__post / Na zdjęciu: Shane Post
Według relacji żony kulturysty, Shane Post przyjechał po nią na jedno z osiedli mieszkaniowych. Gdy zaparkował auto, podszedł do niego - jak się później okazało - uzbrojony mężczyzna.

Po krótkiej wymianie zdań (prawdopodobnie dotyczącej miejsca parkingowego) napastnik wyjął broń i strzelił w brzuch sportowca - czytamy na portalu fitnessvolt.com.

Na miejsce natychmiast została wezwana policja i pogotowie. Funkcjonariusze złapali podejrzanego, a Shane Post w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przebywa na oddziale intensywnej terapii. W wyniku postrzału doznał uszkodzeń wątroby, trzustki i nerek.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kurek zdobył wicemistrzostwo, a potem... Taka nagroda!

Na swoim Instagramie żona Shane'a Posta, Irina (na co dzień zawodniczka bikini fitness) zamieściła zdjęcie ze szpitalnego łóżka swojego ukochanego oraz zdradziła, w jakim stanie jest kulturysta.

"Został postrzelony na moich oczach. Operacja trwała ponad 4 godziny. Jego obrażenia są bardzo poważne. Moment strzału to najtragiczniejsza chwila w moim życiu. Modlę się, abyśmy w przyszłości odnaleźli spokój i mogli normalnie żyć po tym wszystkim. Dziękuję Bogu za uratowanie życia mojego męża, Bóg jest po naszej stronie" - napisała Irina Post.

Czytaj także:
Nie tylko imponujące bicepsy. "Sześciopak" Burneiki zachwyca
Robert Burneika robił rzeźbę. Natychmiast zareagowała jego żona

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×