"No więzienie". W takich warunkach Polacy mieszkają w USA

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/szymon_ziolkowski_official / Pokój w Seattle, gdzie zamieszkali polscy lekkoatleci
Instagram / www.instagram.com/szymon_ziolkowski_official / Pokój w Seattle, gdzie zamieszkali polscy lekkoatleci
zdjęcie autora artykułu

Szymon Ziółkowski na swoim instagramowym profilu pokazał film z ośrodka uniwersyteckiego w Seattle, gdzie zamieszkali nasi lekkoatleci przed startem na MŚ 2022.

"Komfortowe warunki wersja USA" - napisał Szymon Ziółkowski na Instagramie, gdzie zamieścił wideo z pokoju (patrz poniżej), w którym zakwaterowano kadrę Biało-Czerwonych na lekkoatletyczne MŚ 2022 w Eugene (w dniach 15-24 lipca).

Warunki pobytu w bazie Polaków na czempionat w Seattle zdecydowanie odbiegają od standardowych. W bardzo skromnym pomieszczeniu znalazło się miejsce tylko na... dwa biurka i dwa łóżka. Więcej mebli nie przewidziano.

"Schronisko młodzieżowe", "American dream", "5 gwiazdek", "Więzienie", To skandal" - skomentowali internauci. "Kogoś poniosło w tym 'jułeseju' i to mocno. No więzienie - dodał na portalu społecznościowym trener Pawła Fajdka.

- Nie ma może tu przesadnych luksusów, bo same pokoje są mocno studenckie. Na miejscu mamy do dyspozycji dużą stołówkę, ale z raczej małym spektrum wyboru jedzenia - podsumował w rozmowie z TVP Sport Konrad Bukowiecki.

Do walki o medale MŚ 2022 od piątku (15.07) stanie 45 polskich lekkoatletów.

Zobacz: Polka uderza w PZLA. "Serce pęka na kawałki" Mistrzyni olimpijska z Wenezueli wykluczona z mistrzostw świata w USA. Kuriozalny powód

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili reprezentanci Polski

Źródło artykułu: