Polki poza finałem trójskoku na ME

Adrianna Szóstak i Karolina Młodawska nie awansowały do finału trójskoku na ME w lekkoatletyce w Monachium. Reprezentantki Polski zajęły w eliminacjach odległe miejsca.

Tomasz Skrzypczyński
Adrianna Szóstak Getty Images / Na zdjęciu: Adrianna Szóstak
Bardzo nieudany występ polskich reprezentantek w trójskoku na mistrzostwach Europy w Monachium. Nikt z kibiców nie liczył na walkę o medale, ale na pewno spodziewał się walki o finał.

Niestety, Adrianna Szóstak i Karolina Młodawska zajęły w eliminacjach bardzo odległe pozycje. Pierwsza z nich była 19. z wynikiem 13,36 m, druga zajęła 21. lokatę (12,87 m).

Aby awansować do finału ME, trzeba było oddać skok na odległość 13,71 m.

Dramat Polaka na ME--->>>

Po raz kolejny w ostatnich latach nie zobaczymy w finale trójskoku na wielkiej imprezie reprezentantki Polski.