Nagle zniknął komentarz. TVP wystosowało komunikat

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix /  / Na zdjęciu: Włodzimierz Szaranowicz (L) i Przemysław Babiarz (P)
Newspix / / Na zdjęciu: Włodzimierz Szaranowicz (L) i Przemysław Babiarz (P)
zdjęcie autora artykułu

Podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy przez kilka minut kibice nie słyszeli komentarza w TVP z powodu problemów technicznych. To wywołało u kibiców sporo spekulacji.

W tym artykule dowiesz się o:

W czwartkowy wieczór podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy dzieje się naprawdę sporo z perspektywy polskiego kibica. Tego dnia odbywa się finał konkursu rzutu młotem panów, gdzie faworytami do złota są Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek. O medal walczy także Adrianna Sułek, która startuje w siedmioboju.

W trakcie transmisji jednak nastąpiła awaria i przez kilka minut komentarz nie był dostępny. TVP szybko przeprosiła kibiców na Twitterze.

Fani sportu byli jednak zdziwieni tym, że TVP nie ma w Warszawie rezerwowego komentatora. Problemy techniczne to rzecz, która się zdarza na takich imprezach, ale zazwyczaj podczas transmisji nie było ciszy, bo pojawiał się głos osoby zastępczej relacjonującej wydarzenie. Tym razem było inaczej.

Kibice na Twitterze wprost nazwali to amatorką i nieodpowiednim przygotowaniem. Na szczęście komentarz wrócił po kilku minutach. Przypomnijmy, że sesje wieczorne relacjonują w TVP Przemysław Babiarz i Sebastian Chmara.

Czytaj także: Polacy tłem w półfinałach na 200 metrów

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za widoki! Polka zaszalała w USA

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (14)
avatar
Hipolit 53
20.08.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Babiarz i wszystko jest jasne facet pomyłka  
avatar
Mikołaj Rej
19.08.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
do: ace of spades Czytaj całość
avatar
ace of spades
19.08.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Usterki usterkami, ale tam wszyscy są do wymiany bo nie potrafią odmieniać słowa lekkoatletyka i wciąż mówią o jakiejś lekkiej atletce. I to w TVP, żenada  
avatar
jotwu
19.08.2022
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Robicie wielkie larum,że wystąpił nagle problem z przekazem komentarza.Czy nigdy się tak nie zdarzało? To są sprawy techniczne bywało nie raz znacznie gorzej,ale usłużny pismak doszukuje się p Czytaj całość
avatar
niepodważalny autorytet
19.08.2022
Zgłoś do moderacji
2
2
Odpowiedz
Babiarz jako komentator jest już skończony!!!!! Co za głupoty on wygaduje!!! T