Adrianna Sułek urodziła. Jest zdjęcie synka

Medalistka mistrzostw Europy i świata w wielobojach Adrianna Sułek wstawiła na InstaStories fotografię ze swoim mężem i nowo narodzonym synkiem pary.

PB
Adrianna Sułek-Schubert (w ramce: mąż Kacper i synek Leon) Instagram / htwww.instagram.com/sulekadrianna_official / Na zdjęciu: Adrianna Sułek-Schubert (w ramce: mąż Kacper i synek Leon)
"Nad życie, na zawsze. Kacper Schubert i Leon" - brzmi podpis na zdjęciu, które Adrianna Sułek-Schubert zaprezentowała na InstaStories. Na fotografii (patrz skan poniżej) widzimy szczęśliwego tatę (Kacpra Schuberta), trzymającego na rękach malutkiego Leona.

Halowa wicemistrzyni świata (w 2022 r.) i wicemistrzyni Europy (2022 r.) w wielobojach w czwartek (8 lutego) urodziła synka w szpitalu św. Zofii w Warszawie.

Dla lekkoatletki to wielka chwila w życiu. "Już niedługo to komuś innemu będę skradała całusa za całusem, tak często jak się tylko da, zanim usłyszę 'mamo, nie całuj, koledzy patrzą'" - zapowiedziała 24-latka w jednym z wcześniejszych postów.

Sułek-Schubert na czas ciąży nie przerwała swoich przygotowań olimpijskich. Jej celem jest start podczas IO Paryż 2024 (w dniach 26 lipca - 11 sierpnia 2024 r.).

"Proszę, abyście cierpliwie wyczekiwali alertów z powrotu na bieżnię i postępów jakie będę czynić z każdą mijającą dobą po rozwiązaniu. Tak myślę" - podsumowała sportsmenka w mediach społecznościowych.

www.instagram.com/stories/sulekadrianna_official www.instagram.com/stories/sulekadrianna_official
Zobacz: "Ostatnie godziny". Reprezentantka Polski już w szpitalu "Wyczekujcie alertów". Adrianna Sułek zaapelowała do fanów
ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×