Dramat tuż przed metą. Jest nagranie

W biegu eliminacyjnym na Halowych Mistrzostwach Świata 2024 w Glasgow pechowo upadła reprezentantka Irlandii. Zobacz wideo.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
bieg na 1500 m podczas HMŚ 2024 w Glasgow (upadek Healy) Twitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: bieg na 1500 m podczas HMŚ 2024 w Glasgow (upadek Healy)
O wielkim pechu może mówić irlandzka biegaczka specjalizująca się na dystansie 1500 m Sarah Healy.

W piątkowym (1 marca) biegu eliminacyjnym podczas lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Świata w Glasgow młoda zawodniczka walczyła do końca o awans, ale kilka metrów przed metą zaprzepaściła swoją szansę.

23-letnia Healy na ostatniej prostej znajdowała się na pierwszej pozycji, kiedy nagle straciła rytm i... tuż przed metą upadła, uderzając przy tym głową o ziemię! Na szczęście, nic poważnego jej się nie stało.

Nie było w tym winy żadnej z rywalek. Healy na finiszu wyraźnie opadła z sił. To oznaczało koniec marzeń o dobrym wyniku i awansie dla reprezentantki Irlandii. - Na papierze zdecydowanie powinnam dostać się do finału, ale nie poszło mi tak, jak oczekiwałam - skwitowała przed kamerami po biegu.

"Upadła dosłownie... metr przed metą! Nieprawdopodobny pech Healy" - skomentowano na profilu TVP Sport w serwisie X, na którym zamieszczono wideo z końcówką biegu na 1500 m na HMŚ 2024 (zobacz poniżej).

Zobacz:
Polka wściekła, fatalny wynik. "Jestem wkurzona, muszę ochłonąć"
HMŚ: niesamowita walka. Rekord nic nie dał Polce

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×