Miłość kwitnie. Konrad Bukowiecki pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną

Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek od ponad dwóch lat są razem. Sportowcy darzą się ogromną miłością, co pokazuje ich najnowsze zdjęcie.

RC
Konrad Bukowiecki WP SportoweFakty / Jacek Wojciechowski / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki
Nie jest tajemnicą, że Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek są parą. Kulomiot i specjalistka od biegów na 400 metrów już wielokrotnie publicznie chwalili się swoim związkiem. Kolejne miesiące mijają, a oni wciąż są w sobie zakochani.

Sportowcy starają się wykorzystać każdą wspólną chwilę. W miniony weekend tak się złożyło, że oboje startowali w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski, które odbyły się we Włocławku.

Kaczmarek zajęła piąte miejsce w biegu na 400 m oraz zdobyła złoty medal w sztafecie 4x400 m. Z kolei Bukowiecki konkurs w pchnięciu kulą ukończył na trzecim miejscu.

Zakochani wspierali się podczas swoich startów. Był także czas na chwile czułości. Bukowiecki na Instagramie zamieścił romantyczne zdjęcie, które zostało zrobione po biegu jego ukochanej.

Bukowiecki i Kaczmarek są parą od 2018 roku. Pierwszy raz między nimi zaiskrzyło podczas halowych mistrzostw świata w Birmingham. Minęły już ponad dwa lata, a miłość nadal kwitnie.

MMA. Koniec głośnej miłości. "Silikonowa piękność" rozstała się z Karlosem Vemolą >>

Grzegorz Krychowiak mówi o modzie, biznesach i żonie. "Celia może być wzorem dla Polek" >>