Adam Kszczot nie jedzie na igrzyska. "Wielka szkoda", "Szok!"

Adam Kszczot w poniedziałek poinformował oficjalnie, że nie wystąpi na igrzyskach olimpijskich. Eksperci i dziennikarze nie kryją zawodu po tej decyzji.

PS
Adam Kszczot Getty Images / Piotr Hawalej / Na zdjęciu: Adam Kszczot
Adam Kszczot w poniedziałek poinformował oficjalnie, że nie wystartuje na igrzyskach olimpijskich (WIĘCEJ). Sezon 2021 z różnych powodów nie układa się po jego myśli. W miniony weekend Kszczot zrezygnował z udziału w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski i już wtedy można było się spodziewać, że postawił krzyżyk na igrzyskach.

Mimo to dziennikarze i eksperci nie kryją zawodu po decyzji Kszczota. "Takich niespodzianek nie lubimy. Adam Kszczot zrezygnował z udziału w Tokio 2020" - napisał Krzysztof Wilanowski, dziennikarz Radia Zet.

"Szok! Adam Kszczot rezygnuje ze startu w #Tokio2020 choć ma minimum i prawo startu..." - czytamy z kolei na profilu Michała Pola.

"Adam Kszczot nie jedzie na igrzyska. Wielka szkoda, ale tez jak zawsze wielka odpowiedzialność za siebie i za wyniki. Szkoda. Trzymaj się, Adam" - napisał dyrektor redakcji Canal+ Sport, Michał Kołodziejczyk.

"Znakomity sportowiec, 12-krotny medalista wielkich imprez, nie dostanie w tym roku szansy na spełnienie ostatniego sportowego marzenia. Trzymaj się Adam" - podsumował Kamil Kołsut z "Rzeczpospolitej".

Czytaj także: Tokio 2020. Świetny bieg polskiej sztafety. Igrzyska coraz bliżej

ZOBACZ WIDEO: Droga do Tokio: Małachowski i Włodarczyk
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×