Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

3. dzień igrzysk - zobacz gdzie startują Polacy

W niedzielę Polacy mogą zdobyć medale w m.in. strzelectwie, szabli, judo. Zagrają też siostry Radwańskie, wystartują żeglarze i pierwszy mecz rozegrają siatkarze.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Godz. 10:00: Beata Bartków-Kwiatkowska  rozpocznie kwalifikacje w strzeleckiej konkurencji pistolet pneumatyczny, 10 m.

Godz. 10:30: Marta Pihan-Kulesza  rozpocznie kwalifikacje w gimnastycznym wieloboju, Polka będzie startować w drugiej grupie.

Godz. 10:40: Czwórka bez sternika wagi lekkiej popłynie w repasażach.

Godz. 11:00: Alicja Tchórz  popłynie w 3 wyścigu eliminacyjnym w pływackiej konkurencji 100 m st. grzbietowym.

Godz. 11:30: Adam Skrodzki  od 1/64 finału rozpocznie udział w turnieju szablistów. Jego przeciwnikiem będzie Hin Chung Lam z Hong Kongu.

Godz. 11:40: judoka Paweł Zagrodnik  rozpocznie udział w turnieju olimpijskim w kategorii wagowej 66 kg, jego przeciwnikiem w 1/32 finału będzie Brazylijczyk Leonardo Cuhna.

Godz. 12:03: Marcin Tarczyński  popłynie w 5. wyścigu eliminacyjnym w pływackiej konkurencji 100 m st. grzbietowym.

Godz. 13:00: Agnieszka Radwańska  w meczu 1. Rundy turnieju tenisowego zmierzy się z Niemką Julia Görges.

Godz. 13:00: Katarzyna Pawłowska wystartuje w kolarskim wyścigu głównym.
Godz. 14:00: Piotr Kula  wystartuje w pierwszym wyścigu w żeglarskiej klasie
Finn.

Godz. 14:26: Paweł Spisak  na koniu Wag rozpocznie udział w olimpijskim turnieju WKKW.

Godz. 14:45: Grzegorz Kiljanek  popłynie w pierwszym wyścigu w kajakarstwie górskim w konkurencji C1.

Godz. 15:30: Piotr Kula  wystartuje w drugim wyścigu w żeglarskiej klasie Finn.

Godz. 15:30: Wang Zeng Yi w meczu drugiej rundy turnieju tenisistów stołowych zmierzy się z Hiszpanem Zhiwen He.

Godz. 15:35: Mateusz Kusznierewicz  i Dominik Życki  wystartują w pierwszym wyścigi w żeglarskiej klasie Star.

Godz. 16:00: Joanna Łochowska  i Aleksandra Klejnowska-Krzywańska  wezmą udział w konkursie podnoszenia ciężarów w kategorii 53 kg.

Godz. 16:16: Mateusz Polaczyk  popłynie w pierwszym wyścigu w kajakarstwie górskim w konkurencji K1.

Godz. 16:30: Debel Agnieszka Radwańska  i Urszula Radwańska  zmierzy się ze Słowaczkami Dominiką Cibulkovą i Danielą Hantuchovą.

Godz. 16:50: Mateusz Kusznierewicz  i Dominik Życki  wystartują w drugim wyścigi w żeglarskiej klasie Star.

Godz. 17:02: Grzegorz Kiljanek  popłynie w drugim wyścigu w kajakarstwie górskim w konkurencji C1.

Godz. 18:33: Mateusz Polaczyk  popłynie w pierwszym wyścigu w kajakarstwie górskim w konkurencji K1.

Godz. 19:00: Natalia Partyka w meczu 3. rundy turnieju tenisistek stołowych zmierzy się z Holenderką Jie Li.

Godz. 21:00: Li Qian w meczu 3. rundy turnieju tenisistek stołowych zmierzy się z Yi-Huan Huang (Chińskie Tajpej).

Godz. 21:00: Polscy siatkarze zmierzą się z Włochami.

Oglądaj Polsat Boxing Night w WP Pilot

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (15):
Zobacz więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×