Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

IO: program 2. dnia turnieju tenisowego

Agnieszka Radwańska rozpocznie w niedzielę występ w igrzyskach w Lodnynie. Po spotkaniu singlowym, zagra także w deblu ze swoją siostrą Urszulą.
Robert Pałuba
Robert Pałuba

Kort centralny, od godz. 13 polskiego czasu

Julia Görges (Niemcy) - Agnieszka Radwańska (Polska, 2), transmisja TVP2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria) - Andy Murray (Wielka Brytania, 3)
Shahar Pe'er (Izrael) - Maria Szarapowa (Rosja, 3)
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 5) - Thomaz Bellucci (Brazylia)

Kort 1, od godz. 13 polskiego czasu

Fabio Fognini (Włochy) - Novak Djoković (Serbia, 2)
Sara Errani (Włochy, 9) - Venus Williams (USA)
David Goffin (Belgia) - Juan Mónaco (Argentyna, 9)
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Irina Begu (Rumunia)

Kort 2, od godz. 12:30 polskiego czasu

David Ferrer (Hiszpania, 4) - Vasek Pospisil (Kanada)
Andy Roddick (USA) - Martin Kližan (Słowacja)
Petra Cetkovská (Czechy) - Andżelika Kerber (Niemcy, 7)

Kort 7, od godz. 12:30 polskiego czasu

Radek Štěpánek (Czechy) - Nikołaj Dawidienko (Rosja)
Jie Zheng (Chiny) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 16)
Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska (Polska) - Dominika Cibulková i Daniela Hantuchová (Słowacja)

Kort 11, od godz. 12:30 polskiego czasu

Simona Halep (Rumunia) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan)
Dmitrij Tursunow (Rosja) - Feliciano López (Hiszpania)

Kort 12, od godz. 12:30 polskiego czasu

Anna Tatiszwili (Gruzja) - Stephanie Vogt (Lichtenstein)
Sabina Lisicka (Niemcy, 15) - Ons Jabeur (Tunezja)

Kort 14, od godz. 12:30 polskiego czasu

Gō Soeda (Japonia) - Marcos Baghdatis (Cypr)
Laura Robson (Wielka Brytania) - Lucie Šafářová (Czechy)
Tatsuma Itō (Japonia) - Miloš Raonić (Kanada)

Kort 15, od godz. 12:30 polskiego czasu

Galina Woskobojewa (Kazachstan) - Tímea Babos (Węgry)
Marin Čilić (Chorwacja, 13) - Jürgen Melzer (Austria)

Kort 16, godz. 12:30 polskiego czasu

Varvara Lepchenko (USA) - Veronica Cepede Roig (Paragwaj)
Maria Kirilenko (Rosja) - Mariana Duque (Kolumbia)
Richard Gasquet (Francja, 16) - Robin Haase (Holandia)

Kort 17, od godz. 12:30 polskiego czasu

Somdev Devvarman (Indie) - Jarkko Nieminen (Finlandia)
Marina Eraković (Nowa Zelandia) - Aleksandra Woźniak (Kanada)

Nie przed 15:00

Vishnu Vardhan (Indie) - Blaž Kavčič (Słowenia)

Kort 18, od godz. 12:30 polskiego czasu

Bernard Tomic (Australia) - Kei Nishikori (Japonia, 15)
Silvia Soler (Hiszpania) - Heather Watson (Wielka Brytania)
Lleyton Hewitt (Australia) - Serhij Stachowski (Ukraina)

Kort 19, od godz. 12:30 polskiego czasu

debel kobiecy
María José Martínez (Hiszpania) - Polona Hercog (Słowenia)

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×