Zostań mistrzem typera olimpijskiego! Wygraj cenne nagrody!

Typuj zdobywców medali w najciekawszych finałach dnia i rywalizuj ze znajomymi. Pochwal się znajomym, że znasz się na sporcie! Przy okazji wygraj jedną z naszych nagród.

 Redakcja
Redakcja

Zagraj o tytuł mistrza typera olimpijskiego. Począwszy od 31 lutego aż do końca igrzysk codziennie będziemy wybierać pięć najciekawszych finałów danego dnia. Wasze zadanie to wytypować zdobywców medali w tych konkurencjach. Dla ułatwienia podpowiemy Wam listę faworytów, spośród których będziecie mogli wybrać (ale możecie też zaproponować "czarnego konia").

Konkurs podzielony jest na dziewięć rund i zwycięzca każdej z nich otrzymuje nagrodę ufundowaną przez TAURON Polska Energia. Dodatkowo główna nagroda przypadnie osobie, która najlepiej typowała w trakcie całych igrzysk.

Do konkursu można przystąpić w każdym momencie! Nawet w trakcie ostatniej rundy typowania!!

W pierwszej rundzie konkursu trzeba wytypować medalistów m.in. w kajakarstwie górskim, podnoszeniu ciężarów, strzelectwie czy pływaniu.

Ruszyły też dwie rundy długoterminowe, w których typujemy zwycięzców w turniejach piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i tenisa zarówno wśród kobiet i mężczyzn.

Warto wziąć udział w konkursie, bowiem do wygrania jest iPod Shuffle 2 GB, a także wiele innych nagród ufundowanych przez TAURON Polska Energia.

Nagrodzimy zarówno głównego zwycięzcę typowania, jak i najlepszych typerów poszczególnych kolejek.

Kliknij tutaj i weź udział w konkursie!!!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×