Przykry widok. Były mistrz UFC brutalnie znokautowany [WIDEO]

W jednej z głównych walk gali Bellator 281 w Londynie kibice zobaczyli pojedynek byłego mistrza UFC, Lyoto Machidy (26-12) z Fabianem Edwardsem (10-2). Starcie nie wyszło poza pierwszą rundę i zakończyło się w spektakularny sposób.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Fabian Edwards znokautował Lyoto Machidę na gali Bellator 281 Twitter / Fabian Edwards znokautował Lyoto Machidę na gali Bellator 281
43-letni Brazylijczyk doświadczeniem zdecydowanie przewyższał Brytyjczyka. W oktagonie nie przypominał jednak już zawodnika, który dekadę temu siał postrach w oktagonie UFC.

Edwards świetnie trafił łokciem, a następnie ruszył na zamroczonego Lyoto Machidę z serią ciosów, ostatecznie pozbawiając go przytomności. Starcie zakończyło się po 3 minutach i 18 sekundach pierwszej rundy.

Zobacz:

Dla Fabiana Edwardsa wygrana w Londynie to najcenniejszy skalp w zawodowej karierze. Z kolei legendarny "Smok" przegrał czwarty pojedynek z rzędu w szeregach Bellatora.

Na gali Bellator 281 świetnie zaprezentował się Maciej Różański. Polak na pełnym dystansie pokonał Lee Chadwicka (czytaj więcej >>>).

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×