Koszmarna kontuzja Irlandczyka na KSW 70. Boli od patrzenia

Tommy Quinn (8-6) doznał koszmarnego złamania ręki w pierwszej rundzie rewanżowej walki z Albertem Odzimkowskim (12-6). Polak został ogłoszony zwycięzcą pojedynku.

Waldemar Ossowski
Tommy Quinn Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tommy Quinn
Odzimkowski z impetem ruszył od pierwszych sekund. "Złoty" mocno trafił rywala i ten szybko znalazł się na deskach. Irlandczyk zdołał jednak przetrwać kryzys, umiejętnie broniąc się w parterze.

Gdy walka wróciła do stójki, radomianin kontynuował atak. Wreszcie zdecydował się na wyniesienie rywala. Polak rzucił przeciwnikiem o matę, a ten niefortunnie upadł na rękę, doznając fatalnie wyglądającego złamania. Pojedynek natychmiast został przerwany. 32-latek krzyczał z bólu.

Albert Odzimkowski i Tommy Quinn zmierzyli się po raz pierwszy podczas gali KSW 68 w Radomiu. W połowie pierwszej rundy Polak ruszył do ataku i serią kolan oraz uderzeń odprawił Irlandczyka, czym wprawił w olbrzymią radość lokalną publiczność. Pierwotnie starcie zakończyło się zwycięstwem "Złotego" przez nokaut techniczny, ale skład sędziowski po analizie akcji kończącej uznał, że Odzimkowski trafił rywala nieintencjonalnym kolanem w parterze i postanowił zmienić werdykt pojedynku na no contest.

W walce wieczoru KSW 70 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Transmisja z gali jest dostępna na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay).