Popis Adriana Bartosińskiego na KSW 76. Nie dał szans Kaszubowskiemu

Adrian Bartosiński (12-0) wyrasta na wielką gwiazdę MMA w Polsce. Podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowiecim 27-latek nie dał szans Krystianowi Kaszubowskiemu (10-3).

Waldemar Ossowski
Adrian Bartosiński Materiały prasowe / Tylko Jeden / Na zdjęciu: Adrian Bartosiński
Bartosiński po minucie pojedynku sprowadził Kaszubowskiego do parteru. W nim to jednak zawodnik z Gdyni pierwszy poszukał próby poddania, ale balacha z jego strony została zerwana przez "Bartosa". Następnie to on szukał duszenia, również bez powodzenia.

Starcie na chwile wróciło do stójki, ale ponownie to Bartosiński znalazł sposób, aby sprowadzić przeciwnika do parteru. Wreszcie zdobył dosiad i rozpoczął brutalną egzekucję ciosami, którą musiał przerwać sędzia tuż przed gongiem kończącym pierwszą rundę.

To był popisowy występ Adriana Bartosińskiego. Wydaje się, że 27-latek w kolejnym starciu musi stanąć przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze do 77 kilogramów.

"Bartos" trafił do KSW w 2021 roku po dobrym występie w programie "Tylko Jeden". Od tego czasu wygrał już cztery pojedynki - wszystkie przed czasem! Niepokonany reprezentant Octopusu Łódź wcześniej był przymierzany do konfrontacji z Roberto Soldiciem, ale "Robocop" opuścił szeregi polskiej organizacji.

"Juras" wydał oświadczenie. "Raz na zawsze odpowiadam"