Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow jakich nie znacie. Zobaczcie zwiastun serialu

Większość z was zna ich jedynie z klatki organizacji KSW. Już za chwilę poznacie ich na nowo. KSW, ATM Grupa oraz Viaplay zrealizowały wyjątkowy serial dokumentalny, w którym widzowie zobaczą swoich ulubionych fighterów od nieznanej dotąd strony.

Artur Mazur
Artur Mazur
Kadr z serialu Tytani KSW Materiały prasowe / Viaplay / Kadr z serialu Tytani KSW

Produkcja "Tytani KSW" to okazja do podejrzenia zarówno legend jak i wschodzących gwiazd tej organizacji w trakcie przygotowań do dwóch ostatnich gal KSW w 2022 roku.

Bohaterami serialu są Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, a także Sebastian Rajewski, Salahdine Parnasse oraz Marian Ziółkowski. Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce 9 grudnia tylko na Viaplay.

Powstanie dokumentu zbiega się z galą XTB KSW 77, która odbędzie się już 17 grudnia. W gliwickiej Arenie dojdzie do jedenastu elektryzujących pojedynków, a kulminacyjnym punktem wieczoru będzie starcie Chalidowa z Pudzianowskim.

W produkcji "Tytani KSW" autorzy zajrzeli za kulisy przygotowań dwóch legendarnych zawodników do tej walki. Pokazali mordercze treningi, reżim dietetyczny, wzloty i upadki największych gwiazd MMA. Wszystko po to, by zwyciężyć w najbardziej doniosłym pojedynku w historii KSW.

Zobacz zapowiedź serialu

Za kulisami KSW

Kamery Viaplay towarzyszyły również dwóm młodym, ale znakomitym już zawodnikom, którym eksperci MMA wróżą wielkie kariery. Rajewski i Parnasse stanęli naprzeciw siebie w klatce podczas listopadowej gali KSW 76.

W serialu fani zobaczą jak nieprzewidywalną dyscypliną sportu są mieszane sztuki walki. Pierwszym przeciwnikiem Parnasse’a miał być Marian Ziółkowski, który doznał kontuzji na cztery tygodnie przed planowaną walką i musiał się z niej wycofać. Jego miejsce zajął Rajewski, który miał bardzo mało czasu na przygotowania do pojedynku z tak trudnym i wymagającym przeciwnikiem jakim jest Francuz, ale bez wahania podjął się tego wyzwania. Z kolei Parnasse musiał w tej sytuacji kompletnie zmienić taktykę obraną wcześniej na pojedynek z Ziółkowskim.

Codzienność fighterów to mordercze treningi, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromny stres i elektryzujące napięcie przed walką, a wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko.

Fighterzy, jakimi ich jeszcze nie widzieliśmy

Trzyodcinkowy dokument odsłania bardziej prywatne aspekty życia zawodników, pozwalając widzom na wgląd w ich życie, osobiste historie i sytuacje, do których fani mają ograniczony dostęp lub nie mają go wcale.

W "Tytanach KSW’ zobaczycie Chalidowa, który spędza czas z synem lub wędkuje z przyjacielem. Dowiecie się, że sposobem Pudzianowskiego na oderwanie się od sportowej rzeczywistości jest… praca w roli zawodowego kierowcy ciężarówki rozwożącego gruz. Z kolei w przypadku Rajewskiego przekonacie się jak silne są jego więzy rodzinne.

- "Tytani KSW’ to nie tylko pierwszy polski serial dokumentalny Viaplay przybliżający naszym widzom świat sportu. To także obraz, który powstał w bliskiej współpracy z KSW, a warto przypomnieć, że 18 grudnia minie dokładnie rok od kiedy na naszej platformie po raz pierwszy można było obejrzeć galę tej federacji. Teraz zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i dać fanom MMA jeszcze więcej interesujących, zakulisowych, dynamicznie zmontowanych materiałów z ich ulubionymi zawodnikami w rolach głównych. Jestem przekonana, że w przyszłości zrealizujemy wspólnie jeszcze wiele innych, ciekawych projektów - komentuje Barbara Wiśniewska-Grzesiak, Executive Producer Non-scripted Content z Viaplay Group.

- Podczas KSW 77 staną naprzeciwko siebie dwie legendy. To będzie największe starcie MMA w tej części świata. Dlatego "Tytani KSW" to niezwykle ważny dla nas projekt, który odsłania i dokumentuje kulisy przygotowań do walki, która przejdzie do historii naszej dyscypliny sportu - podkreśla Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

- Pojedynek Chalidow - Pudzianowski to najdroższe starcie w historii naszej organizacji. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się namówić obu zawodników do wpuszczenia kamer tam, gdzie nigdy wcześniej nie miały one dostępu. Dzięki temu powstał pasjonujący dokument. Jestem przekonany, że fani MMA będą nim zachwyceni – dodaje drugi ze współwłaścicieli KSW Martin Lewandowski.

Reżyserem "Tytanów KSW jest Wojciech Klimala. Produkcją zajęła się ATM Grupa. Producentką kreatywną ze strony ATM Grupa jest Marta Dużbabel, kierownikiem produkcji jest Maciej Wójcicki, a za zdjęcia odpowiada Piotr Pawlus. Produkcja była nadzorowana przez Barbarę Wiśniewską-Grzesiak, executive producer non-scripted content Viaplay Polska oraz przez Katarzynę Burzawę, producentkę nadzorującą ze strony ATM Grupa S.A.

Serial składa się z trzech odcinków, których premierę zaplanowano na 9, 13 i 26 grudnia. Produkcja będzie dostępna dla polskich widzów wyłącznie na platformie Viaplay.

ZOBACZ WIDEO: Zła atmosfera po powrocie piłkarzy do Polski. "To jest słabe"


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×