"Nie odchodzi się tak". Szwagier Błachowicza nie gryzł się w język

W ostatnich dniach wrócił temat zakończenia współpracy pomiędzy Janem Błachowiczem i jego byłym trenerem Robertem Joczem. - Nie było go przy Janku, gdy go potrzebował - przyznał Łukasz Jurkowski w programie Polsatu Sport "Koloseum".

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Łukasz Jurkowski i Jan Błachowicz Instagram / Instagram: Łukasz Jurkowski / Jan Błachowicz / Łukasz Jurkowski i Jan Błachowicz
W połowie zeszłego roku pojawiła się sensacyjna informacja o zakończeniu współpracy Jana Błachowicza i jego wieloletniego głównego trenera Roberta Jocza. Obie strony nie wypowiadały się w mediach na temat powodów rozstania, ale temat powrócił w ostatnich dniach.

Jocz w rozmowie z Filipem Lewandowskim stwierdził bowiem, że gdyby pozostał trenerem Błachowicza, ten odzyskałby pas mistrza wagi półciężkiej UFC w ostatniej walce. Przypomnijmy, że starcie Polaka z Magomiedem Ankalajewem zakończyło się remisem i żaden z zawodników nie wywalczył tytułu.

Następnego dnia Błachowicz postanowił przerwać milczenie i zdecydował się zabrać głos ws. Jocza. "Odszedł z klubu praktycznie bez słowa. Ani ja, ani nikt z mojego środowiska do dziś nie wie, o co chodzi. Nie mamy żadnego kontaktu pomiędzy sobą i szczerze mówiąc nawet go nie szukam" - napisał na Facebooku (całość TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: KSW chce takiej walki Chalidowa. Szef organizacji rzuca pomysł!

Całą sytuację postanowił skomentować też inny zawodnik MMA, a prywatnie szwagier Błachowicza - Łukasz Jurkowski. - Mniej gryzę się w język, mi może więcej wypada niż mistrzowi UFC. Nie dziwi mnie złość Janka Błachowicza (...) Nie odchodzi się tak od zawodnika, z którym miało się relację czysto sportową i prywatną, przyjacielską - przyznał współprowadzący program "Koloseum" na Polsacie Sport.

"Juras" nie zgadza się też z teorią Jocza dot. ostatniej walki z Ankalajewem. - Nagle pełna satysfakcja trenera Jocza, który mówi, że jakby był z Jankiem, to pas byłby w Polsce. Nie, nie było go i nie będzie. Nie było go przy Janku, gdy go potrzebował, nie będzie go również w przyszłości - dodał.

Czytaj teżSzok! Szpilka pochwalił się niesamowitym tatuażem

Czy Błachowicz zdobędzie jeszcze pas UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×