Tak wygląda po potężnym nokaucie. "Drugiej rundy do końca nie pamiętam"

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Instagram / Na zdjęciu: Maksymilian Wiewiórka
YouTube / Fame MMA / Instagram / Na zdjęciu: Maksymilian Wiewiórka
zdjęcie autora artykułu

Maksymilian Wiewiórka nie będzie miło wspominał walki z Alanem Kwiecińskim. "Wiewiór" został znokautowany przez swojego rywala. W sieci pokazał, jak wyglądał po pojedynku.

To walka, która wskoczyła do zestawienia Fame MMA 17 w ostatniej chwili. Pierwotnie mieliśmy być świadkami walki o pas mistrzowski w kategorii do 84 kilogramów pomiędzy Maksymilianem Wiewiórką a Arkadiuszem Tańculą. Ten drugi doznał jednak kontuzji, która wykluczyła go z treningów i walki.

Wyzwanie przyjął Alan Kwieciński. Uczestnik "Warsaw Shore" pokazał, że ma duże umiejętności i pokonał "Wiewióra", uznawanego za najlepszego zawodnika freak fightów w Polsce. Pojedynek odbył się na zasadach K1 w małych rękawicach.

"Wiewiór" nie był po walce zadowolony, ale nie szukał wymówek. - Przegrałem niestety. Nie pamiętam do końca drugiej rundy. Trudno, jego płaszczyzna. Był cięższy, ale nie usprawiedliwiam się, bo się na to zgodziłem. W MMA bym go r******ł. Trudno, przegrana to przegrana - powiedział w filmiku opublikowanym na InstaStories.

ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego

Influencer pokazał też swoją twarz po walce. Widać, że otrzymał kilka mocnych ciosów, a okolice jego oka były opuchnięte.

- Dawno się tak dobrze po walce nie czułem. Kondycyjnie było z********e. Pawie się nie zmęczyłem. Mimo że dostałem nokaut, czuję się świetnie - dodał.

Czytaj także: Mistrz KSW przegrał na Fame MMA 17. Byliśmy świadkami fatalnej kontuzji Kto wygra w starciu włodarzy na Fame MMA 17? Eksperci wskazują faworyta

Źródło artykułu: WP SportoweFakty