Niemiec zmierza po pas KSW. "Interesuje mnie tylko wygrana"

17 marca Lom-Ali Eskijew stanie przed szansą zdobycia pasa tymczasowego mistrza KSW w wadze piórkowej. W walce wieczoru KSW 80 w Lubinie reprezentant Niemiec zmierzy się z Robertem Ruchałą. "Leon" jest przekonany, że sięgnie po tytuł.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Lom-Ali Eskijew Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Lom-Ali Eskijew
Pierwotnie Ruchała miał zmierzyć się z Dawidem Śmiełowskim, ale ten doznał kontuzji barku. Eskijew przyjął pojedynek w zastępstwie.

- Krótko przygotowuję się pod Ruchałę, ale to nic nie znaczy, bo mentalnie jestem gotów na tę walkę. Nie idę jedynie po to, aby spróbować swojej szansy, interesuje mnie tylko wygrana - powiedział Lom-Ali Eskijew w oficjalnej zapowiedzi pojedynku.

30-latek z Bielefeld walczy w KSW od 2021 roku. Po wygranych z Gilberem Ordonezem i Damianem Stasiakiem "Leon" musiał uznać wyższość Daniela Rutkowskiego. Aktualnie Eskijew plasuje się na 2. miejscu w rankingu kategorii piórkowej.

- Czego by Robert nie zrobił, z mojej strony zawsze będzie odpowiedź. Tam, gdzie walczy Ruchała, tam jest chaos. Nie ma poprawnej techniki, tam leci wszystko. Jeśli jednak jest się na dobrym poziomie, to opanuje się ten chaos, znajdzie się swój moment i wyprowadzi skuteczną kontrę - wyznał pretendent.

Zobacz zapowiedź walki:

Czytaj więcej:
Mistrz FEN wchodzi do gry o milion dolarów! Podpisał kontrakt
KSW potwierdza! Mamy pierwszego bohatera gali na PGE Narodowym

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski o gali KSW na Stadionie Narodowym: Liczymy na rekord frekwencji
Kto wygra walkę wieczoru KSW 80?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×