Sensacyjny angaż. Gwiazdor GROMDY podpisał kontrakt z KSW

Patryk Tołkaczewski zasilił szeregi organizacji KSW. Znany z walk na gołe pięści torunianin poinformował w mediach społecznościowych, że podpisał kontrakt z największą polską organizacją MMA.


Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
gala KSW Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: gala KSW
"Miło mi poinformować o dwóch sprawach. Zostałem zawodnikiem grupy MTS i podpisałem kontrakt w KSW. Dziękuję federacji Gromda oraz Tymex za wkład w rozwój mojej kariery, ale czas na nowe wyzwania w najlepszej sportowej organizacji MMA w Polsce. Maciej Kawulski, Wojsław Rysiewski dziękuję za szansę, jeszcze niedawno walki w KSW były moim marzeniem, a teraz stało się to rzeczywistością. Jeszcze w tym tygodniu poznacie mojego rywala i datę pierwszej walki" - zakomunikował na Instragramie Patryk Tołkaczewski.

"Gleba" to triumfator turnieju walk na gołe pięści z gali GROMDA 10. Efektownie walczący zawodnik może pochwalić się rekordowym nokautem. W marcu ubiegłego roku w 6 sekund posłał na deski Saulo Cavalariego.

Patryk Tołkaczewski ma też za sobą walki w boksie zawodowym na galach Tymex Boxing Night - jeden pojedynek zremisował, drugi zwyciężył przed czasem.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 13 maja. W walce wieczoru Andrzej Grzebyk zmierzy się z Brianem Hooiem.

Czytaj więcej:
Mocny transfer FEN. Kacper Formela poznał rywala
Sebastian Przybysz zawalczy na KSW 82. Przed nim duże wyzwanie

ZOBACZ WIDEO: Adrian Bartosiński o przerwaniu walki: "Na ziemi mogły już być ciężkie dzwony"
Czy "Gleba" poradzi sobie w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×