Gwiazdor UFC aresztowany

Weteran UFC Tony Ferguson wpadł w poważne kłopoty. Jak podaje portal TMZ, został on zatrzymany za rozbicie kilku zaparkowanych w Hollywood samochodów.

Kamil Zejma
Kamil Zejma
Tony Ferguson Getty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Tony Ferguson
Tony Ferguson został aresztowany. Około 2 w nocy, wbił się on swoim pojazdem w dwie znajdujące się przy klubie osobówki. Pomimo że wypadek wyglądał bardzo poważnie, z relacji wynika, że zarówno sam zawodnik, jak i inni nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń.

Dodatkowo, były tymczasowy mistrz amerykańskiego giganta prawdopodobnie miał być pod wpływem alkoholu. Choć odmówił poddania się kontroli trzeźwości, znajdujący się na miejscu funkcjonariusze policji byli w stanie to określić.

Portal MMA Junkie informuje, że starano się uzyskać komentarz od osoby reprezentującej interesy Fergusona, jednakże - przynajmniej na ten moment - takowego nie otrzymano.

Jeśli chodzi o sportowe poczynania Tony’ego, to obecnie radzi sobie dość kiepsko. Przegrywał wszystkie pięć minionych batalii. Oznacza to więc, iż po raz ostatni jako zwycięzca opuszczał oktagon UFC w czerwcu 2019 roku. Wygrał wtedy przed czasem z doświadczonym Donaldem Cerrone.

Czytaj także:
Popis Saula Alvareza. Rywal mocno porozbijany
Piotr Niedzielski niebawem wróci do klatki Bellatora

ZOBACZ WIDEO: Popłaczecie się ze śmiechu! Chalidow opowiada, jak rozmawia przez telefon ze Szpilką
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×