Bliska walka Niedzielskiego w Bellatorze. Zdecydowali sędziowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Piotr Niedzielski vs Aleksandr Gorszecznik
Materiały prasowe / fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Piotr Niedzielski vs Aleksandr Gorszecznik
zdjęcie autora artykułu

Piotr Niedzielski wraca z Paryża na tarczy. Polak w ostatniej chwili przyjął pojedynek z Yvesem Landu na gali Bellator 296, ale solidnie zaprezentował się w konfrontacji z Francuzem. Do wygranej zabrakło niewiele.

W tym artykule dowiesz się o:

"Niedziela" świetnie zaprezentował się w pierwszej rundzie. Były mistrz Babilon MMA w wadze lekkiej wywierał presję w stójce i walka toczyło się pod jego dyktando. W kolejnej odsłonie starcia Landu zaczął już częściej dochodzić do głosu i kilka razy mocno trafił Polaka.

W ostatniej rundzie Francuz zachował więcej sił. Niedzielskiemu co prawda udało się sprowadzić rywala, ale ten zdołał wstać do stójki i również odpowiedział udanym obaleniem. Do tego paryżanin był aktywniejszy w wymianach ciosów.

Po 15 minutach sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Yvesowi Landu. Ten odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu w Bellatorze.

Z kolei Piotr Niedzielski doznał drugiej porażki w szeregach amerykańskiej organizacji. 32-latek poprzednio, w lutym tego roku, musiał uznać wyższość Richiego Smullena.

Czytaj więcej: Mocny transfer FEN. Kacper Formela poznał rywala Sebastian Przybysz zawalczy na KSW 82. Przed nim duże wyzwanie

ZOBACZ WIDEO: Popłaczecie się ze śmiechu! Chalidow opowiada, jak rozmawia przez telefon ze Szpilką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Piotr Niedzielski otrzyma szansę kolejnej walki w Bellatorze?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)