Stadion oszalał! Arkadiusz Wrzosek zaskoczył wszystkich

Takiego zakończenia walki dwóch cenionych kickbokserów w MMA nikt się nie spodziewał. Ulubieniec warszawskich fanów, Arkadiusz Wrzosek (3-0) poddał Bogdana Stoicę (0-1) podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Arkadiusz Wrzosek poddał Bogdana Stoicę na XTB KSW Colosseum 2 Twitter / Arkadiusz Wrzosek poddał Bogdana Stoicę na XTB KSW Colosseum 2
Wrzosek szybko i bez większego trudu sprowadził rywala do parteru. Polak skontrolował rywala w tej płaszczyźnie, konsekwentnie rozbijał i... przeszedł do duszenia przedramieniem. Stoica zupełnie nie wiedział, jak wyjść z opresji i odklepał poddanie.

Po zwycięstwie lokalnego bohatera duża część PGE Narodowego oszalała z radości. Dodatkowo Wrzosek sprawił sobie prezent w postaci zwycięstwa z okazji 31. urodzin. Był to jego trzeci triumf z rzędu w KSW.

Arkadiusz Wrzosek jak na razie świetnie spisuje się w szeregach Konfrontacji Sztuk Walki. W sierpniu 2022 roku na warszawskim Torwarze zadebiutował w okrągłej klatce zderzając się z Tomaszem Sararą i po efektownym, brutalnym pojedynku rozbił go pod koniec trzeciej rundy. Następnie powrócił do okrągłej klatki w styczniu tego roku i podczas gali KSW w Libercu zrewanżował się w ekscytującym boju Tomasowi Moznemu, który pokonał go niegdyś w kickboxingu.

Gala XTB KSW Colosseum 2 trwa w Viaplay. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się ze Scottem Askhamem. Wcześniej w okrągłej klatce dojdzie m.in. do starć Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką czy Mariana Ziółkowskiego z Salahdine'em Parnasse'em.

Zobacz także:
Mistrzowska walka zdjęta z KSW na PGE Narodowym!
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow z ważnym komunikatem do kibiców
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×