"Nie jesteś gruby!" Zabawna wymiana zdań Tybury z Aspinallem [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Marcin Tybura zmierzy się z Tomem Aspinallem w walce wieczoru UFC w Londynie
Twitter / Marcin Tybura zmierzy się z Tomem Aspinallem w walce wieczoru UFC w Londynie
zdjęcie autora artykułu

Już 22 lipca Marcin Tybura zmierzy się z Tomem Aspinallem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 224 w Londynie. Polak i Brytyjczyk mają za sobą pierwsze spotkanie i wymianę słów. Trzeba przyznać, że wyszło dość zabawnie.

W tym artykule dowiesz się o:

Tybura i Aspinall należą do czołówki zawodników wagi ciężkiej Ultimate Fighting Championship. Wyżej sklasyfikowany w rankingu jest drugi z nich, który jeśli wygra w Londynie, będzie blisko starcia o tytuł mistrzowski.

Podczas pierwszego spotkania twarzą w twarz pomiędzy bohaterami walki wieczoru UFC w Fight Night 224 doszło do ciekawej i zabawnej wymiany słów... po polsku!

- Nie jesteś gruby? Co się stało, trenowałeś? - zapytał Aspinall.  - Trochę - odpowiedział Tybura.

Tom Aspinall ma polskie korzenie. 30-latek walczy w UFC od 2020 roku i przegrał do tej pory tylko jeden pojedynek przez kontuzję (z Curtisem Blaydesem). W pokonanym polu zostawił zaś m.in. Aleksandra Wołkowa czy Andrieja Arłowskiego.

Marcin Tybura stoczy w Londynie już 18. pojedynek dla największej organizacji MMA na świecie. Najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce jest bardziej doświadczony od najbliższego rywala, ale bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają Aspinalla.

Czytaj także: Wielka walka w Polsce potwierdzona. To będzie hit! "Szokujące starcie" dojdzie do skutku? Pojawia się coraz więcej plotek

ZOBACZ WIDEO: Sebastian Przybysz wygrał przed czasem! "W swojej kategorii wagowej, w Europie, jestem blisko czołówki"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty