Hitowe wydarzenie na horyzoncie! Ujawniono pierwsze szczegóły XTB KSW 88

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Daniel Rutkowski
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Daniel Rutkowski
zdjęcie autora artykułu

11 listopada KSW po raz drugi zawita ze swoim wydarzeniem do Radomia. W jednej z głównych walk wieczoru fani zobaczą niesamowite starcie, które bez wątpienia można nazwać "Bitwą o Radom". Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Organizacja KSW po raz pierwszy zawitała do Radomia 19 marca ubiegłego roku. Teraz największa polska organizacja MMA powróci do tego miasta i w jednej z głównych walk wieczoru zafunduje fanom ekscytujący pojedynek świetnych radomskich wojowników.

Daniel Rutkowski, były pretendent do tytułu mistrzowskiego i aktualny numer dwa rankingu kategorii piórkowej, zmierzy się z dającym efektowne starcia numerem sześć tego zestawienia, Patrykiem Kaczmarczykiem.

Podczas gali XTB KSW 88 do klatki powróci także Anita Bekus, jedna z czołowych zawodniczek kategorii słomkowej w Polsce, aby stanąć do rywalizacji z idącą jak burza przez świat MMA Marią Silvą. Bekus ostatni raz walczyła w maju i pokonała Aleksandrę Tonczewą, a Silva w kwietniu udanie zadebiutowała w KSW poddając Sofiię Bagishvili.

W starciu wagi ciężkiej gali XTB KSW 88 Štefan Vojčák, numer sześć wśród najlepszych zawodników królewskiej kategorii KSW, zderzy się z niepokonanym Kamilem Gawryjołkiem. Słowak powróci do klatki po pierwszej przegranej w karierze, którą zafundował mu były pretendent do pasa, Darko Stosic, a Polak wejdzie do rywalizacji po rozbiciu Olegsa Jemeļjanovsa na gali XTB KSW 81 i wygranej przez poddanie na gali Strife.

Karta główna | Main card 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk Kaczmarczyk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub) 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub) 120,2 kg/265 lb: Štefan Vojčák #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)

Czytaj także: Jest decyzja w sprawie Chalidowa! Szef KSW zdradził szczegóły rozmów "Nie jest tajemnicą". Niepokojące słowa szefa KSW ws. Pudzianowskiego

ZOBACZ WIDEO: Łzy cisną się do oczu. Mateusz Gamrot szczerze o przygotowaniach do walki wieczoru gali UFC

Źródło artykułu: Informacja prasowa
Komentarze (0)