39 sekund i było po walce Kołeckiego. Jest nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Sylwester Kołecki
Twitter / / Na zdjęciu: Sylwester Kołecki
zdjęcie autora artykułu

Sylwester Kołecki - młodszy brat Szymona Kołeckiego - świetnie radzi sobie w MMA. 36-latek wrócił do oktagonu po dwóch latach i pokazał się z bardzo dobrej strony. Na gali Babilon MMA 41 w 39 sekund pokonał Przemysława Wełnickiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Nieco ponad dwa lata trwała przerwa Sylwestra Kołeckiego od MMA. Brat Szymona Kołeckiego wrócił jednak do mieszanych sztuk walki w wielkim stylu. 36-latek wziął udział w gali Babilon MMA 41, która w piątek odbyła się w Bielsku-Białej.

Sylwester Kołecki potrzebował zaledwie 39 sekund i mocnego kopnięcia, by odnieść zwycięstwo nad Przemysławem Wełnickim (0-2). 36-latek poczekał na odpowiedni moment i zadał cios kopnięciem na wątrobę. Wełnicki padł na deski, a walka została przerwana. Nokautujący cios można zobaczyć poniżej.

Bratu w narożniku pomagał Szymon Kołecki, który sam także ma ponad dwuletnią przerwę od MMA. Wciąż zresztą nie wiadomo, czy medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów wróci do MMA. W tym czasie Kołecki zmagał się z problemami z kolanem.

Dla Sylwestra Kołeckiego było to piąte zwycięstwo w MMA. Wszystkie jego pojedynki kończyły się przed czasem, a 36-latek rywali nokautował w pierwszych rundach. Dodajmy, że Kołecki w oktagonie jest niepokonany.

Młodszy z braci Kołeckich ma na swoim koncie zwycięstwa z Aleksandarem Joketiciem, Adnanem Aliciem, Konradem Konkelem, Damianem Kostrzewą oraz Przemysławem Wełnickim.

Czytaj także: "Zamordowano ponad 250 sportowców". Kliczko grzmi Już wiadomo, kto pokaże walkę Polaka o mistrzostwo świata

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Romanowski o walce z Damianem Janikowskim i kulisach gali na Narodowym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
romat
26.11.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Tak sport to zdrowie. Nie wiem dlaczego Sportowe Fakty pominely fakt pobicia przez jakiegoś ukraińskiego snajpera rekordu świata w zabiciu człowieka na odległość . Od kilku dni rekord ten wynos Czytaj całość
avatar
Adrian Orzechowski
26.11.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
to już jest świństwo.. widać że sędzia przerywa walkę a on chce go jeszcze uderzać... Kołecki to jest sport?  
avatar
Jakul13
25.11.2023
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Miałem wrażenie, że chciał mu jeszcze dla pewności przegryżć tętnicę szyjną, ale sędzia zdążył...  
avatar
Zgryz
25.11.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A jak magistra dzisiaj gościu rzucił na glebę (i bez skopania) to wielki skandal.  
avatar
Dziadek z wiochy
25.11.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Wełnicki to jedynie z Nejmanem może się walić jak równy z równym.