Ponad 500 zawodników zapisanych na 9. Mistrzostwa MMA w Warszawie

Na dziewiąty turniej z cyklu Mistrzostw MMA przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska zarejestrowało się blisko 550 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

AM
Plakat promujący 9 Mistrzostwa MMA Materiały prasowe / MMA Polska / Plakat promujący 9. Mistrzostwa MMA
Zakończyły się zapisy na 9. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 540 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Będzie to czwarty turniej z rzędu, w którym wystartuje ponad pół tysiąca fighterów.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. To właśnie tutaj zorganizowano pierwszy turniej w roku 2021, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu. Kolejne dwa warszawskie wydarzenia odbyły się w Hali OSiR Bemowo i najbliższy turniej również zostanie rozegrany w tym miejscu.

Podczas najbliższych zawodów w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia oraz juniorzy (18-21 lat) i seniorzy, czyli osoby powyżej 21. roku życia.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 9 grudnia. Zawodnicy będą rywalizować od godziny 8:00 w czterech klatkach. Turniej będzie transmitowany na żywo na profilu MMA Polska w serwisie YouTube, a na miejscu będzie otwarty dla publiczności.

9. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.

Zobacz także:
Był pośmiewiskiem całej wsi, teraz walczy o pas mistrza świata

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niespodzianka na treningu Bayernu. Zobacz, kto odwiedził piłkarzy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×