Polak zawalczy o milion euro! Organizacja ogłosiła rewanż

Mateusz Legierski znakomicie spisuje się w szeregach czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. "Dynamit", który w przeszłości był mistrzem kategorii lekkiej, stanie teraz przed szansą wywalczenia głównej nagrody w turnieju o milion euro.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mateusz Legierski po zdobyciu pasa organizacji Oktagon YouTube / Na zdjęciu: Mateusz Legierski po zdobyciu pasa organizacji Oktagon
Oktagon MMA ogłosiło, że Polak 2 marca stanie do rewanżu z Matousem Kohoutem na gali w Ostrawie w ramach 1/16 turnieju wagi lekkiej. W ich pierwszej konfrontacji, w lipcu 2022 roku w Pradze, Legierski poddał Czecha w trzeciej rundzie.

Mateusz Legierski od lutego do grudnia 2020 roku był mistrzem Oktagon MMA. Następnie związał się kontraktem z organizacją KSW, gdzie wygrał dwie z trzech walk, ulegając jedynie Romanowi Szymańskiemu. Do tej pory jest to jego jedyna porażka w zawodowej karierze. "Dynamit" ma na swoim konie 10 zwycięstw, w tym 6 przed czasem.

W walce wieczoru gali OKTAGON 54 Piotr Wawrzyniak stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa kategorii średniej, mierząc się z Patrikiem Kinclem.

Czytaj więcej:
Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość
Wyjątkowe starcie na gali Chalidow - Adamek. Emocje gwarantowane

ZOBACZ WIDEO: Chalidow przed starciem z Adamkiem: "Ja będę w tej walce underdogiem"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×