Amator chciał się bić z byłym mistrzem UFC. Szybko pożałował

Popularny youtuber "Sneako" wyzwał na sparingowy pojedynek byłego mistrza UFC, Seana Stricklanda. To starcie mogło mieć tylko jedno zakończenie. Zakończyło się błyskawicznie.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Seana Strickland atakuje youtubera "Sneako" Twitter / Seana Strickland atakuje youtubera "Sneako"
Niespełna 33-letni Sean Strickland ma za sobą wiele sukcesów. W przeszłości był między innymi mistrzem kategorii średniej w UFC. Pas stracił w styczniu tego roku, przegrywając z Dricusem Du Plessisem. Popularny "Tarzan" chce szybko odzyskać mistrzostwo.

Ostatnio na sparingowy pojedynek wyzwał go kontrowersyjny influencer i youtuber, "Sneako". Obaj ostatecznie stanęli w oktagonie. Ich starcie trwało bardzo krótko.

Od początku Strickland rzucił się z lawiną ciosów na swojego oponenta. Ten próbował zastawić twarz rękoma, ale na niewiele się to zdało. Amerykanin bezlitośnie okładał uderzeniami swojego przeciwnika. Otoczenie "Sneako" próbowało przerwać walkę.

Na matę dwukrotnie rzucono ręcznik, ale Strickland nie zaprzestał demolowania swojego rywala. Całą sytuację można zobaczyć poniżej.

"Tarzan" w przeszłości kilka razy zapraszał kibiców do sparingów. Tym razem poszedł o krok dalej i nie dał youtuberowi żadnej taryfy ulgowej.

Czytaj także:
"Nie idę na emeryturę". Fury wymienił rywali, z którymi chce jeszcze walczyć
Łukasz Różański nie ukrywa. "To byłby wielki zaszczyt"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×