Nokaut w rewanżu! Bartosz Szewczyk nowym mistrzem FEN [WIDEO]

Organizacja Fight Exclusive Night ma nowego mistrza w kategorii półciężkiej. W walce wieczoru gali FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim Bartosz Szewczyk (8-2) znokautował w końcówce trzeciej rundy Marcina Łazarza (15-10).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Bartosz Szewczyk został nowym mistrzem FEN w wadze półciężkiej Twitter / Bartosz Szewczyk został nowym mistrzem FEN w wadze półciężkiej
Obaj zawodnicy mieli okazję już zmierzyć się ze sobą i to podczas zeszłorocznej gali w Ostrowie Wielkopolskim. Wtedy górą z tej konfrontacji wyszedł 40-letni Łazarz, który wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

W rewanżu dominowały wymiany w stójce. Marcin Łazarz zdawał się kontrolować przebieg walki przez dwie rundy. Doświadczony "Bane" dobrze korzystał z niskich kopnięć, ale pretendent celnie trafiał w bokserskich wymianach.

W trzeciej rundzie Łazarza wyraźnie dopadły problemy kondycyjne i coraz więcej do powiedzenia miał Szewczyk. Reprezentant Ankos MMA Poznań pod koniec tego starcia soczyście trafił kopnięciem na korpus zawodnika z Białogardu, nokautując go.

Bartosz Szewczyk udanie zrewanżował się Marcinowi Łazarzowi w walce wieczoru gali w Ostrowie Wielkopolskim i został nowym mistrzem Fight Exclusive Night w wadze półciężkiej. Nowy czempion rywalizuje w FEN od początku swojej zawodowej kariery. Jego obecny rekord w MMA to 8 wygranych, 2 porażki i 1 remis.

Zobacz:

Czytaj więcej:
Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość
Wyjątkowe starcie na gali Chalidow - Adamek. Emocje gwarantowane

ZOBACZ WIDEO: Chalidow przed starciem z Adamkiem: "Ja będę w tej walce underdogiem"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×