Brutalny nokaut. Po tym ciosie padł jak nieprzytomny [WIDEO]

Ivan Erslan nie pozostawił cienia wątpliwości, kto jest lepszym wojownikiem. Błyskawicznie "zgasił światło" swojemu rywalowi. Bohdan Gnidko padł jak rażony piorunem.

MB
Ivan Erslan jednym ciosem posłał Bohdana Gnidko na deski Twitter / X/KSW / Ivan Erslan jednym ciosem posłał Bohdana Gnidko na deski.
Kibice zgromadzeni w Gliwicach i ogladający galę KSW Epic czekają oczywiście na walkę wieczoru: Tomasz Adamek vs Mamed Chalidow. Ale we wcześniejszych pojedynkach nie brakuje emocji (relację LIVE możesz śledzić TUTAJ >>).

Na przykład Muslim Tulshaev brutalnie zakończył pojedynek z Konradem Rusińskim. Tę akcję możesz obejrzeć TUTAJ >>. Fani nie mogli też narzekać na to, co się działo w klatce, kiedy do niej weszli: Chorwat Ivan Erslan (13-3 1NC, 9 KO, 1 Sub) oraz Ukrainiec Bohdan Gnidko (10-1, 6 KO, 4 Sub).

Gnidko jest znany z szybkich nokautów. To on jest autorem najszybciej zakończonej walki w historii tej federacji. Podczas gali KSW 73 pokonał Damiana Piwowarczyka już w... piątej (!!!) sekundzie starcia. Ale to nie wszystko. Madalina Pirvulescu znokautował w pierwszej minucie pojedynku.

Tym razem to on znalazł się w opałach. Erslan "zgasił mu prąd" jednym ciosem. Potem dopadł jeszcze w parterze, ale sędzia błyskawicznie zakończył walkę.

Trzeba przyznać, że to było wyjątkowo efektowne zakończenie starcia. Kibice zgromadzenie w gliwickiej hali bardzo długo oklaskiwali zwycięskiego Chorwata.

ZOBACZ WIDEO: "Halo, podpisaliście kontrakt". Mateusz Borek przed walką Adamek - Chalidow
Kto wygra w walce wieczoru KSW Epic?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×