Boli od samego patrzenia. Niemiec nie miał litości dla Polaka [WIDEO]

Na gali KSW Epic w Gliwicach doszło do pojedynku Konrada Rusińskiego z Muslimem Tulshaevem. Soccer-kicki w wykonaniu reprezentanta Niemiec zakończyły walkę.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Muslim Tulshaev nokautuje Konrada Rusińskiego Twitter / twitter.com/KSW_MMA / Na zdjęciu: Muslim Tulshaev nokautuje Konrada Rusińskiego

To była niezwykle brutalna końcówka polsko-niemieckiej walki na XTB KSW Epic w Gliwicach (relacja z gali TUTAJ). Konrad Rusiński (6-1, 1 KO, 4 Sub) i Muslim Tulshaev (10-3, 2 KO, 5 Sub) dali kibicom niezapomniane widowisko.

Pierwsza runda toczyła się pod dyktando 26-letniego Rusińskiego, który w pełni kontrolował przebieg pojedynku. Kilka mocnych uderzeń spadło na głowę niemieckiego wojownika MMA. Ten jednak bronił się skutecznie.

W drugiej partii Tulshaev przejął inicjatywę, szczególnie w końcówce rundy, kiedy Rusiński znalazł się w dużych tarapatach. Polaka uratował wtedy gong.

Na początku trzeciej odsłony Niemiec przeszedł do ataku. Najpierw naruszył rywala potężnym ciosem podbródkowym, a potem serią soccer-kicków rozbił leżącego na plecach Rusińskiego (patrz wideo poniżej). Sędzia był zmuszony przerwać walkę. To była "demolka" w klatce na XTB KSW Epic.

Zobacz:
Zasypał rywala ciosami. Mocne otwarcie gali XTB KSW Epic
Tomasz Adamek: Mówią na mnie "ewenement"

ZOBACZ WIDEO: "Jakby mnie ktoś złapał wózkiem widłowym". Sobiech po walce z Charzewskim na KSW 91
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×