Przez wiele lat był wrogiem KSW. Zobacz, co napisał po ostatniej gal

Mirosław Okniński raczej nie zwykł chwalić federacji KSW. Znany trener opublikował zaskakujący wpis w mediach społecznościowych.

RS
Tomasz Adamek, Mamed Chalidow i Mirosław Okniński Materiały prasowe / KSW / Marcin Cajdler / Na zdjęciu: Tomasz Adamek, Mamed Chalidow i Mirosław Okniński
Sobotnia gala XTB KSW Epic przysporzyła wielu emocji sympatykom sportów walki. Tomasz Adamek został uznany za zwycięzcę walki wieczoru z Mamedem Chalidowem, który ze względu na problemy zdrowotne nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Pod względem sportowym niemal wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania, chociaż nie brakowało niespodzianek. Federacja długo przygotowywała się do jubileuszowego wydarzenia, a karta walk robiła duże wrażenie.

Od wielu lat Mirosław Okniński miał na pieńku z przedstawicielami KSW. Tym większym zaskoczeniem jest fakt, że były trener między innymi Mariusza Pudzianowskiego pochwalił ostatnią galę na swoim profilu facebookowym.

"KSW Epic - bardzo dobry pomysł. Ja jako fan MMA i UFC oraz wieloletni wróg KSW wystawiłbym ocenę tej gali jako bardzo dobra. Oglądałem całą galę i mi się podobała, dobre dynamiczne walki" - podkreślił Okniński.

ZOBACZ WIDEO: Adamek przemówił po walce z Chalidowem. Nawet nie udawał

Na jego słowa zareagował dyrektor federacji. "Dziękuję trenerze" - w ten sposób Wojsław Rysiewski skomentował wpis.

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Okniński docenił KSW. Podobnie było w 2017 roku, po pierwszej gali na PGE Narodowym (więcej TUTAJ).

Czytaj więcej:
Widoki zapierają dech w piersiach. Tak mieszka Mamed Chalidow
Pokazali wideo zza kulis. Tak Chalidow przeżywał porażkę

Czy podzielasz opinię Oknińskiego na temat gali?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×